צימרים
 

צימרים בגליל העליון

צימרים - קישורים מומלצים:

* אודות האתר

צימרים מיוחדים:

* יום כיף בצימר
* צימרים למשפחות

צימרים בדרום:

* צימרים באילת
* צימרים בים המלח
* צימרים בנגב

צימרים במרכז:

* צימרים בירושלים
* צימרים בתל אביב

צימרים בצפון:

* צימרים בגולן
* צימרים בגליל המערבי
* צימרים בגליל העליון
* צימרים בזיכרון יעקב
* צימרים בטבריה

מאמרים כללי:

* יתרונות מונית גדולה

מאמרים נוספים בנושא:

צימרים בגליל העליון

צימרים בגליל העליון

נכון להיום, מרבית הצימרים נמצאים דווקא בגליל העליון. הנוף הייחודי של הגליל העליון, ההררי והגבוה הפכו אותו למוקד תיירותי ממדרגה ראשונה. יש לא מעט צימרים בגליל העליון כמו גם אטרקציות רבות.

ישראלים רבים כמו גם תיירים יוצאים לטייל בגליל העליון ולנפוש. צפת הקדושה מהווה אטרקציה עבור רבים והאוירה הייחודית שלה היא היא שמושכת אנשים רבים אליה. גם כרמיאל ממוקמת בגליל העליון וידועה בפסטיבל המחולות שהיא עורכת פעם בשנה. צוק מנהרה גם כן מהווה אטרציה עבור נופשים ומטיילים הנהנים מנסיעה ברכבל החושף את נופו המדהים של הגליל העליון. בנוסף המבקרים היותר נועזים בצוק מנרה נהנים מטיפוס מקצועי על צוק וממגלשת הרים אקסטרים.

יש הרבה צימרים בגליל העליון שכדאי לבקר בהם ולבלות בהם חופשה חלומית, בין אם חופשה זוגית ובין אם חופשה משפחתית. כאן תמצאו המלצות על צימרים בגליל העליון דבר שעשוי להקל על החיפוש המתיש בין ים אתרי הצימרים הקיימים כיום.

תוכלו להתלבט בין שלל הצימרים הקיימים בדליל העליון: בין צימרים בכחל, צימרים ביסוד במעלה, צימרים ברמות נפתלי, בשאר יישוב, צימרים בצפת ועוד מגוון רחב של יישובים המציעים אירוח כפרי מפנק בצימרים שלהם.

כל הזכויות שמורות © 2007-2011 צימרים
חופשה מושלמת | השכרת רכב | צימרים למשפחות | צימרים בדרום