צימרים
 

צימרים בגולן

צימרים - קישורים מומלצים:

* אודות האתר

צימרים מיוחדים:

* יום כיף בצימר
* צימרים למשפחות

צימרים בדרום:

* צימרים באילת
* צימרים בים המלח
* צימרים בנגב

צימרים במרכז:

* צימרים בירושלים
* צימרים בתל אביב

צימרים בצפון:

* צימרים בגולן
* צימרים בגליל המערבי
* צימרים בגליל העליון
* צימרים בזיכרון יעקב
* צימרים בטבריה

מאמרים כללי:

* יתרונות מונית גדולה

מאמרים נוספים בנושא:

צימרים בגולן

צימרים בגולן - מאז 1981, עת סופח הגולן לישראל באופן רשמי, ההתפתחות שחלה באזור בהחלט מפתיעה. עד היום הוקמו כבר לפחות 33 ישובים בגולן. התיירות תוספת תאוצה ורק הולכת ומתפתחת. אחד הענפים המשגשגים ביותר הם דווקא צימרים בגולן. במקביל להתפתחות התיירותית הגואה הבאה לידי ביטוי בגידול של צימרים בגולן ויחידות אירוח כפריות קיימת גם עלייה במספר האטרקציות בגולן.

הגולן כולל מספר רב של אתרי תיירות כגון צימרים בגולן, מקומות היסטוריים ואף אסטרטגיים, אתרים ארכיאולוגיים, נופים נפלאים ועוד מגוון פעילויות וחוויות לכל.

בעצם לפחות שתי אטרקציות עיקריות תוכלו למצוא בגולן: הכנרת שייכת לאזור זה ומהווה מוקד משיכה עבור רבים והחרמון שייך לגולן ומהווה מוקד תיירותי ממדרגה ראשונה בעיקר בעונת החורף הגשומה והמשולגת. הבניאס שייך לגולן, שמורת גמלא, פארק הירדן ועוד מגוון רחב של אתרים שכדאי ומומלץ לבקר בהם.

מאחר והתיירות כל כך מתפתחת במיוחד באזור הגולן כל מה שנותר זה לבחור לכם מבין רפרטואר הצימרים בגולן ומבין שלל האטרקציות ולהרכיב לעצמם את החופשה המושלמת אם זה בעבור משפחתיכם ובין אם זה עבור הפרטנר שלכם.

כאן תמצאו המלצות אודות צימרים בגולן לפי יישובים בתקווה שאלו יסייעו בידכם ויאפשרו לכם לתכנן חופשה מיוחדת עבורכם ועבור יקיריכם.

כל הזכויות שמורות © 2007-2011 צימרים
חופשה מושלמת | השכרת רכב | צימרים למשפחות | צימרים בדרום